Wučerjo Serbskeho gymnazija Budyšin 2019/2020

mjenopředmjetye-mail
U. Barchmann biologija, sport, informatika u.barchmann@sorbgym.lernsax.de
V. Barchmann matematika, informatika v.barchmann@sorbgym.lernsax.de
St. Bremowa jendźelšćina, etika s.breme@sorbgym.lernsax.de
Ch. Brězanec-Žurowa

jendźelšćina, němčina,

fachowa poradźowarka jendźelšćina
c.bresan-sauer@sorbgym.lernsax.de
N. Bräuerowa čěšćina, rušćina n.braeuer@sorbgym.lernsax.de
A. Bährowa jendźelšćina, rušćina a.baehr@sorbgym.lernsax.de
Ch. Clausen

geografija, katolska nabožina,

stawizny
c.clausen@sorbgym.lernsax.de
M. Čižank němčina, stawizny m.zschieschang@sorbgym.lernsax.de
D. Dyrlich serbšćina, towaršnowěda d.duerlich@sorbgym.lernsax.de
M. Eiselt chemija, biologija, profil m.eiselt@sorbgym.lernsax.de
F. Friedrich matematika, informatika f.friedrich@sorbgym.lernsax.de
R. Grzyb geografija, tc r.grzyb@sorbgym.lernsax.de
P. Heck fyzika, chemija p.heck@sorbgym.lernsax.de
B. Hencyna němčina, hudźba b.henke@sorbgym.lernsax.de
A. Hiccyna němčina, rušćina a.hitzke@sorbgym.lernsax.de
M. Hoyerowa němčina, jendźelšćina m.hoyer@sorbgym.lernsax.de
G. Jendrewscyna sport, geografija g.jendrewski@sorbgym.lernsax.de
H. Kambach wuměłske kubłanje, stawizny, tc, profil h.kambach@sorbgym.lernsax.de
M. Korjeńk sport, geografija m.koreng@sorbgym.lernsax.de
F. Kralowa serbšćina, němčina f.krahl@sorbgym.lernsax.de
J. Kubicowa serbšćina, němčina j.kubitz@sorbgym.lernsax.de
K. Kötzschowa němčina, jendźelšćina k.koetzsch@sorbgym.lernsax.de
A. Lauferowa matematika, fyzika a.laufer@sorbgym.lernsax.de
A. Nawcyna jendźelšćina, etika a.nawka@sorbgym.lernsax.de
J. Neumanowa rušćina, wuměłske kubłanje j.neumann@sorbgym.lernsax.de
B. Pawlikowa matematika, hudźba b.paulik@sorbgym.lernsax.de
T. Pawlik chemija, biologija, profil t.paulik@sorbgym.lernsax.de
M. Pěčcyna serbšćina, towaršnowěda m.poetschke@sorbgym.lernsax.de
B. Pjechec-Trinksowa serbšćina, němčina b.pech-trinks@sorbgym.lernsax.de
M. Pohonč katolska nabožina, serbšćina m.pohontsch@sorbgym.lernsax.de
S. Rjedźina francošćina, biologija s.rehde@sorbgym.lernsax.de
M. Richter fyzika, matematika, profil m.richter@sorbgym.lernsax.de
J. Rječkec serbšćina, biologija j.roetschke@sorbgym.lernsax.de
S. Rječcyna stawizny, serbšćina s.roetschke@sorbgym.lernsax.de
J. Smolina stawizny, towaršnowěda, profil j.schmole@sorbgym.lernsax.de
M. Šenkowa serbšćina m.schenk@sorbgym.lernsax.de
S. Šěnowa

serbšćina, biologija, etika

fachowa poradźowarka serbšćina
s.schoen@sorbgym.lernsax.de
M. Šołta serbšćina, biologija m.scholze@sorbgym.lernsax.de
J. Škodźina serbšćina, hudźba j.schkoda@sorbgym.lernsax.de
T. Šmitowa němčina, geografija t.schmidt@sorbgym.lernsax.de
N. Stenzelowa geografija, etika, profil n.stenzel@sorbgym.lernsax.de
J. Stillerowa čěšćina j.stillerova@sorbgym.lernsax.de
B. Weiserowa fyzika, matematika, profil b.weiser@sorbgym.lernsax.de
C. Wićazowa němčina, jendźelšćina c.witschas@sorbgym.lernsax.de
T. Wićazec serbšćina, sport t.witschas@sorbgym.lernsax.de
R. Wjacławk sport, stawizny r.jatzwauk@sorbgym.lernsax.de
C. Wolfowa němčina, hudźba, profil c.wolf@sorbgym.lernsax.de
M. Zahon matematika, geografija, profil k.sachon@sorbgym.lernsax.de
referendarojo:    
M. Kowar serbšćina, hudźba m.kowar@sorbgym.lernsax.de
M. Cyriax chemija, etika m.cyriax@sorbgym.lernsax.de
L. Hecht francošćina, wuměłske kubłanje l.hecht@sorbgym.lernsax.de
hóstni wučerjo:    
St. Arltowa ew. nabožina s.arlt@sorbgym.lernsax.de
Th. Haenchen ew. nabožina t.haenchen@sorbgym.lernsax.de
C. Ruthendorf ew. nabožina c.ruthendorf@sorbgym.lernsax.de
E. Kliemann matematika e.kliemann@sorbgym.lernsax.de
G. Wanitzek matematika g.wanitzek@sorbgym.lernsax.de